Artykuły sponsorowane to nie tylko sposób na pozyskanie linków z wartościowych serwisów, ale przede wszystkim dodatkowa możliwość wypromowania firmy. Dzieląc się swoją ekspercką wiedzą czy też informując potencjalnych klientów o własnej unikatowej ofercie, wykorzystujemy inne źródła dotarcia do odbiorców. Dobrze napisany artykuł sponsorowany w serwisie docenianym przez wyszukiwarki, ułatwi jego odnalezienie przez użytkowników, promując w ten sposób Państwa usługi czy towary.

Artykuły sponsorowane w dobrych serwisach

Prowadzimy trzy duże, dobrze zaindeksowane w wyszukiwarkach, serwisy internetowe. Positor, którego akutalnie czytasz, jest poświęcony zagadnieniom prawnym, gospodarczym, podatkowym, pracy. Prowadzimy także bloga turystycznego oraz bazę biur rachunkowych, która ma na celu zebranie informacji o takich biurach działających w Polsce tak, aby osoba poszukująca takich usług miała możliwość łatwego odnalezienia księgowego czy księgowej w swojej okolicy. Istnieje możliwość zamieszczenia artykułów sponsorowanych na tych stronach (zgodnych lub powiązanych z tematyką serwisów), a także zlecenia napisania artykułów i ich publikacji na niżej opisanych warunkach.

1. cena i czas publikacji artykułu sponsorowanego

Cena publikacji jest uzależniona od czasu, na jaki ma zostać zamieszczony:
– artykuły publikowane przez 1 rok (cena roczna): 300 zł. netto/artykuł
– artykuły publikowane na stałe (opłata jednorazowa): 650 zł. netto/artykuł.

Zastrzeżenie: artykuły mogą być okresowo sprawdzane. Jeśli w wyniku sprawdzenia okaże się, że strona, do której prowadzi link nie istnieje lub też domena zmieniła właściciela i posiada teraz zupełnie inną tematykę, stała się zapleczem pozycjonerskim o wątpliwej wartości, itp. to takie linki są usuwane, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.

Ponadto prowadzimy ponad 40 innych blogów, istniejących w sieci od co najmniej 8 lat, na których także publikujemy artykuły sponsorowane, w dużo niższych cenach. W przypadku zainteresowania możemy przesłać ich listę wraz z tamatyką oraz stawkami.

2. cena napisania artykułu sponsorowanego na dowolny temat niespecjalistyczny* lub specjalistyczny związany z tematyką serwisu:
– 150 zł netto/artykuł przy ilości znaków 350-500,
– 200 zł netto/artykuł przy ilości znaków 501-700.

* artykuły specjalistyczne – wymagające zawodowej wiedzy z danej branży np. wiedzy medycznej, programistycznej, geodezyjnej.

Artykuły mają oryginalną treść – nie są skopiowane z innych stron, nie były wcześniej nigdzie wykorzystane, są pisane na indywidualne zamówienie.

Dłuższe artykuły niż wyżej opisane oraz artykuły specjalistyczne są wyceniane indywidualnie

3. maksymalna liczba linków w artykule, rodzaje linków (follow/no follow):

Zasadniczo przyjmujemy w 1 artykule max: 1 follow + 2 nofollow.

4. liczba dni promocji artykułu na stronie głównej serwisu:

Co najmniej miesiąc.

5. tematyka, której nie publikujemy:

Nie publikujemy artykułów o tematyce zakazanej lub wątpliwej z prawnego punktu widzenia. Nie publikujemy także artykułów z linkami prowadzącymi do takich stron.

Powyższe nie stanowi oferty w myśl art. 66(1) k.c. W przypadku zainteresowania artykułami sponsorowanymi, proszę o kontakt na adres: magda@ewroc.pl.