1. Strona zawiera treści, które są wyłączną własnością ich autorów. Bez naszej wyraźnej zgody, zabrania się kopiowania zamieszczonych treści w całości lub w części.

2. Autorzy dokładają starań, aby zamieszczone treści były rzetelne. Nie są one jednak opiniami, w tym opiniami prawnymi, dlatego nie można zgłaszać wobec autorów jakichkolwiek roszczeń związanych z treściami zamieszczonymi na stronie. Przed powołaniem się na określone rozwiązania ustawowe, należy sprawdzić ich aktualność.

3. Treści zamieszczone w części: „Informacje”: takie jak „Jak założyć firmę”, „Rejestry”, itd. są w miarę możliwości aktualizowane.

4. Treści zamieszczone w części: „Artykuły” opisują stan prawny obowiązujący w dacie ich publikacji. W późniejszym czasie nie są aktualizowane.

5. Artykuły zamieszczone na blogu zostały napisane przez prawniczkę, z wyjątkiem tych oznaczonych jako „Artykuły sponsorowane”.

6. Artykuły oznaczone jako „Artykuły sponsorowane” zostały napisane przez inne osoby, którym przysługuje prawo autorskie do opublikowanych treści. Autorka dopuszcza zamieszczenie artykułów sponsorowanych, związanych tematycznie z treścią bloga. Jeśli chcesz zamieścić na blogu taki artykuł, napisz do mnie na adres podany w zakładce Kontakt.